Nabídky od hotelu
Danubius Health Spa Resort Sárvár****

Adresa hotelu:
9600 Sárvár, ulice Rákóczi utca 1. (mapka tohoto hotelu na konci článku)

Důležité informace pro Vás, které Vám šetří peníze!
Hotelové léčebné bazény obsahují termální vodu pocházající přímo z centrálního vrtu termálních pramen. Znamená to tedy, že nemusíte chodit do lázní abyste si užili blahodárné účinky léčebné vody a tím pádem však nemusíte utrácet ani za vstupenku!
Důležitá informace o mimo provozu bazénů (je velice důležité, aby voda našich bazénů měla vždycky co nejvyšší kvalitu, a proto je nezbytné plánovaně vyměňovat vodu v bazénech):
Bazény mimo provoz:
- zážitkový bazén: 11.12.2013
- krytý termální bazén: 11.12.2013
- záhradní termální bazén: 27.11.2013

Pomůžeme Vám! Jak?
Zájem o ubytování! Poptávka
Rezervovat online tento hotel
Danubius Health Spa Resort Sárvár****
Danubius Health Spa Resort Sárvár****
Přečíst Všeobecné smluvní podmínky 
(obsahuje postup rezervace, objednání, atd.)!
Všeobecné smluvní podmínky! 
Aktualizováno 10.9.2013 | 11:55

Nabídky a podrobné informace o místě, o hotelu, atd.:

O nabídkách

Prosíme zeptejte se na volný termín kliknutím na níže nacházející se odkaz a připravíme pro Vás nabídku. Ručíme za to, že obdržíte nejlepší dostupnou cenu. Naše ceny a za ně poskytnuté balík služeb Vás určitě mile překvapí. Nabídky zasíláme pravidelně do druhého dne po obdržení poptávky.
Berte prosím do úvahy, že vzhledem na lázeňský charakter hotelu, pobyt s dětmi nedoporučujeme.
Dále si Vás informujeme o tom, že služby zajistíme minimálně na dvě noci a to s polopenzí (snídaní a večře, kterou však lze zamenit za oběd).
Co obsahují naše nabídky aneb co můžete očekávat v nabídce?
ubytování v pokoji balkonem či bez, bohatá snídani formou bufetu, v poledne nabídka polévek, večeře o čtyři chodech (předkrm, saláty a dezerty formou švédských stolů, polévka a hlavní jídlo podle denní nabídky) nebo večeře formou švédských stolů - podle vlastního výběru. Neomezené používání krytého (cca. 36°C) a venkovního (cca. 28-32°C) léčebného bazénu včetně whirpool, jakuzzi, podvodní masáž, finská a infra sauna, parní a aromatická kabina, terasa pro odpočívání, koupací plášť a ručník, účast na společních cvičení různých forem, Fittness Studio, WiFi, parkování.
Ceny neobsahuji rekrační taxu(1,5 Euro na osobu a noc - 18-70 let - platí se v hotelu)
Zpět na obsah!
| Zeptat se na volný termín

Podrobné informace o hotel Danubius Health Spa Resort Sárvár****

Poloha hotelu

Pokud si přejete dopřát klidný odpočinek v krásném hotelu a zároveň však v přírodě pak hotel Danubius Health Spa Resort Sárvár**** je k tomu jako tvořený. Hotel se nachází v jednotce arboreta, hradu Nádasdy, pár minut od centra tohoto malého, lázeňského městečka. Příznačnou stavbou města je ve středověku vybudovaný hrad Nádasdy-vár. Z hotelu je přímý vstup do arboreta, kde se nachází nespočet vzácného rostlinstva, více než 350 druhů stromů a keřů, i tisy a duby pamatující více než sto let. Důležitá informace pro Vás je, že léčivá voda v hotelových bazénech pochází z pramenech prýštící z hloubky 1300 m.

Informace o pokojích

V každém pokoji je koupelna, sušič vlasů, WC, SAT TV s kinokanálem (za poplatek) a minibar. pokoje částečně s balkonem. Vyžádat si lze klimatizovaný bezbariérový pokoj. Na pokojích WiFi.

Danubius rozšířená polopenze

V rámci pobytů s polopenzí jsou zajištěné následující služby: bohatá snídani formou bufetu (lze čerpat denně do 10 hod.), v poledne nabídka polévek (lze čerpat denně mezi 12 a 13 hod.), večeře o čtyři chodech (předkrm, saláty a dezerty formou švédských stolů, polévka a hlavní jídlo podle denní nabídky). Nabízíme i vegetarianské jídla.
Pro hostů nastupující v pondělí nabízíme uvítací přípitek, po pátcích jsou nabízena maďarské speciality formou švedských stolů za doprovodu cikánské hudby. Neomezené používání krytého (36°C) a venkovního (28-32°C) léčebného bazénu včetně whirpool, jakuzzi, podvodní masáž, finská a infra sauna, parní a aromatická kabina, terasa pro odpočívání, koupací plášť a ručník, účast na společních cvičení různých forem, Fittness Studio (posilovna), parkování.

Možnosti léčení

V hotelu za úhradu možné procedury se nabízejí v širokém výběru – lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydro-, elektro- a fyzioterapie, zdravotní gymnastika, rozličné masáže, laser, kyslíkové inhalace, bronchologické terapie, blahodárné dermatologické účinky.

Bazény a wellness služby

K dispozici jsou následující léčebný bazény: krytý (36°C) a venkovního (28-32°C), částěčně krytý léčebný bazén se zážitkovým charakterem (whirpool, jakuzzi, podvodní masáž), říše saun na 140 m2 s přímým východem do arboreta (finská a infra sauna, parní a aromatická kabina, terasa pro odpočívání). Za úhradu jsou nabízené masáže (švédský, on-site manager, lymfatické, činská, thajská, atd.), solní jeskyně, aromatická lázeň, manikůra, pedikůra, kadeřník.
Bazény mimo provoz:
- zážitkový bazén: 11.12.2013
- krytý termální bazén: 11.12.2013
- záhradní termální bazén: 27.11.2013

Sport a fitness

Denně ranní cvičení, podvodní cvičení, joga, cvičení páteře, aqua jogging, nordic walking v arboretu, petanque, stolní tenis, záhradní sachy, badminton, kuželky.

Slevy

Po celý rok poskytujeme slevy 15-25% z různých procedůr, wellness služeb a speciálních přípravku. Ohledně aktuálních slev se informujte prosím na hotelové recepci.

Indikace a kontraindikace

Informujte se prosím v článku O lázních Sárvár

Zpět na obsah! Zeptat se na volný termín

Volejte česky!

Informace poskytujeme přednostně klientům, kteří si zajistili ubytování přes tyto stránky. Písemní kontakt přes menu E-mail. Tel.: +36 30 680 26 26
+36 1 290 53 79 nebo pracovní den +36 1 297 33 95
Vytvořeno službou Webnode