Lázně Sárvár Maďarsko

Sárvár, nacházející se v západní části země je malé příjemné městečko, bohaté na kulturně historické památky a turistické pozoruhodnosti. Sárvár byl důležitou křižovatkou vojenských cest v antice. Důkazem jeho strategické úlohy je skutečnost, že již před tisíci roky se mohlo pyšnit pevností a od 16. století byla tato oblast významným střediskem učenosti a kultury.

Pramen prýštící z hloubky 2000 m poskytuje léčivou vodu o teplotě 83°C, obsahující alkalie, chloridy, bróm, jód a četné stopové prvky. Odpařený solný roztok se používá pro léčení astmatu a chorob horních dýchacích cest. Jako koupelová kúra se může s vynikajícími výsledky používat pro léčení poruch pohybového ústrojí, při reumatismu, při neplodnosti, pro pooperační rehabilitace a při potížích vegetativního nervového systému.

Indikace
Revmatologické onemocnění, chronické záněty pohybového ústrojí, arthritis, artrosis, spondylitis, discophatia.
Kontraindikace
Angina pectoralis, vysoký krevní tlak, hematologické a zhoubná nádorové onemocnění, tuberkolóza, onemocnění krvního oběhu, endometrióza, hypertrofie štítné žlázy.
Apartmány v lázních SárvárPenziony v lázních SárvárHotely v lázních Sárvár

Novinky

Volejte česky!

Informace poskytujeme přednostně klientům, kteří si zajistili ubytování přes tyto stránky. Písemní kontakt přes menu E-mail. Tel.: +36 30 680 26 26
+36 1 290 53 79 nebo pracovní den +36 1 297 33 95
Vytvořeno službou Webnode